You are here: Home // Diety, Nowości // Wygodne odchudzanie- czyli o cateringu dietetycznym.

Wygodne odchudzanie- czyli o cateringu dietetycznym.

dietetycznyCzęsto zdarza się tak, że porzucamy stosowaną przez nas dietę ponieważ stwierdzamy, że nie mamy czasu na przygotowanie odpowiednich posiłków. Dla tych wszystkich osób, które nie chcą rezygnować z diety a nie posiadają czasu na sporządzanie posiłków, ciekawą propozycją wydaje się catering dietetyczny. Usługa ta istnieje na polskim rynku od stosunkowo niedawna, ale już cieszy się dużym zainteresowaniem.

Catering dietetyczny to przygotowane pod okiem specjalisty potrawy, które zostaną nam dostarczone do domu. Dziś – ku wspaniałej figurze – za rękę prowadzą nas dietetycy i kucharze z wyspecjalizowanych firm cateringowych.

Firmy cateringowe serwujące diety odchudzające z dostawą do domu w sposób szczególny dbają o jakość potraw. W większości przypadków są to nie tylko dania kuchni polskiej, ale też śródziemnomorskiej, francuskiej i międzynarodowej. Często firmy takie zatrudniają wysokiej jakości specjalistów, którzy szlify zdobywali w najlepszych restauracjach w kraju. Dużą uwagę przykłada się też do wyglądu posiłków, co powoduje że bywają nie tylko smaczne ale też kolorowe.

Jak to działa? Wystarczy zadzwonić do firmy cateringowej, porozmawiać z dietetykiem i złożyć zamówienie. W większości firm mamy do wyboru diety 1000 kcal, 1500 kcal i wersje wegetariańskie. Jednak niektóre z nich przygotowują też diety dla diabetyków lub oparte o zasady diety Montignaca. Po złożeniu zamówienia możemy oczekiwać codziennie rano kuriera, który dostarczy nam 5 posiłków na cały dzień do domu lub do pracy. Zespół wykwalifikowanych kucharzy przygotowuje posiłki dzień wcześniej, następnie jedzenie jest higienicznie pakowane i chłodzone, tak by nasi kurierzy mogli dostarczyć klientowi posiłki najwyższej świeżości z samego rana.

Catering dietetyczny to bardzo wygodna forma nie tylko odchudzania, ale w ogóle odżywiania. Szczególnie korzystają na tym single mieszkający w dużych miastach, którzy nie mają zbyt dużo czasu na codzienne zakupy i gotowanie. Koszt całodziennego wyżywienia z dostawą nie jest mały, ale płaci się dokładnie za to, co się zjada. Nie ma strat wynikających z kupienia czegoś za dużo lub niepotrzebnie. Dostajemy dokładnie tyle ile nasz organizm potrzebuje. Najważniejszym jednak jest to że w większości firm otrzymujemy wysoką jakość i świeżość posiłków.

Related posts:

  1. Skuteczny sposób na odchudzanie.

Leave a Reply

Copyright © 2009 Dieta | Odchudzanie | Zdrowa żywność. All rights reserved.